Хеппі Happy 
 Тур Tour

пр. Миру, 2а, оф. 230, "Ювілейний", 2 поверх

​​​​​​​тел.​​​​​​​: +38 068-269-72-00

+38 073-290-81-00

+38 099-290-81-00

happy722909@gmail.com

gallery/facebook32x32
gallery/youtube32x32

HAPPY TOUR (Хеппі Тур) м. Миколаїв

gallery/ht_ukraine488x88
gallery/ht_qr_code_ua
gallery/palm3
gallery/instagram-logo
gallery/ht-600-600-ukr

006

Візова підтримка. Оформлення віз у різні країни.

Безкоштовна послуга оформлення віз клієнтам

Якщо обраний вами тур, груповий або індивідуальний, включає в себе поїздку в країни з візовим режимом - ми беремо на себе всі клопоти пов'язані з оформленням візи (lля тих громадян України, які їдуть за звичайними, а не біометричними паспортами).
Ваше завдання - правильно і своєчасно зібрати повний пакет необхідних документів відповідно до вимог консульства тієї країни, віза якої необхідна для подорожі.
Про всіх деталях і ньюансах цих вимог консульства ми вас детально проінструктіруем.
Відкриття віз в даному випадку здійснюється тільки під оплачений заздалегідь екскурсійний або індивідуальний тур, під заброньоване і оплачене в нашому агентстві проживання в країні перебування на весь час дії візи.

 

 Оформлення національної польської візи

Пропонуємо вам дуже просто оформити національну шенгенську візу Польщі. У цьому випадку Ви будете позбавлені від необхідності собіратьсправкі з місця роботи і з банку.
Вам потрібно буде приїхати в візовий центр на особисту подачу.
Такий D тип багаторазових віз буває до 180 або до 365 дня перебування в Польщі (з правом роботи в цій країні) і правом перебування в інших країнах шенгенської зони сумарно до 90 днів протягом пів року (тільки в якості туриста, без права працювати).
З цією візою ви будете мати право відвідати будь-яку країну шенгенської угоди, такі як:

Республіка Польща, Словаччина, Бельгія, Люксембург, Фінляндія, Німеччина, Данія, Швейцарія, Ісландія, Швеція, Іспанія, Литва, Норвегія, Португалія, Австрія, Словенія, Угорщина, Франція, Греція, Латвія, Ліхтенштейн, Чехія, Естонія, Нідерланди, Італія, Мальта.

gallery/shengen new
gallery/pasport_visa_ukraine
gallery/visas-shengen