Хеппі Happy 
 Тур Tour

пр. Миру, 2а, оф. 230, "Ювілейний", 2 поверх

​​​​​​​тел.​​​​​​​: +38 068-269-72-00

+38 073-290-81-00

+38 099-290-81-00

happy722909@gmail.com

gallery/facebook32x32
gallery/youtube32x32

HAPPY TOUR (Хеппі Тур) м. Миколаїв

gallery/ht_ukraine488x88
gallery/ht_qr_code_ua
gallery/palm3
gallery/instagram-logo
gallery/ht-600-600-ukr

Послуги нашого туристичного агентства

Пошук і підбір гарячих турів

Тури, які з яких-небудь причин не були продані і до їх початку залишається кілька днів називають "палаючими". Популярні готелі дуже рідко бувають в "гарячих" пропозиціях, їх розкуповують ще за місяць до початку туру. "Гарячі" путівки продаються з великою знижкою. Якщо Ви готові зібратися за кілька днів і у Вас є закордонний паспорт - можете скористатися даною пропозицією. Не варто сподіватися на те, що "палаюча" путівка з'явиться саме тоді, коли у Вас почнеться відпустка, так Ви ризикуєте провести його в очікуванні цієї путівки. Першопричина відпочинку в даному випадку - путівка, а відпустку - слідство.

 

 

 

Екскурсійні тури в Європу

Найпростішим і відносно недорогим способом побувати в країнах Європи можливо! Для цього вибирайте автобусні екскурсійні тури. Існує їх безліч! У кожному з них ви відвідаєте кілька країн і побачите основні і найцікавіші пам'ятки.
Для більш детального і докладного вивчення кожної країни існують авіатури. Перебуваючи кілька днів в одному місті чи країні Ви зможете сповна відчути чарівність і ритм цього місця.
Оформлення віз в цьому випадку ми беремо на себе. Ваше завдання - правильно зібрати пакет документів під нашим чуйним керівництвом.

 

 

Авіаквитки

Ми співпрацюємо практично з усіма авіакомпаніями світу.
Регулярні рейси бронюйте якомога раніше - тільки в цьому випадку Ви зможете придбати авіаквиток за найнижчою ціною або акційний. Чим менше часу залишається до вильоту - тим дорожче стає авіаквиток. Квитки на чартерні рейси НЕ ПРОДАЮТЬСЯ ЗАРАНЕЕ! Їх можна купити тільки за кілька днів до вильоту, якщо залишилися непродані місця. Чартерні авіаквитки заздалегідь продають тільки туристам, які набувають повний пакет - проживання, харчування, трансфери, екскурсії.

 

 

Оформлення документів різного призначення

Ми надамо Вам сприяння в оформленні докуметов різного характеру і призначення, якщо Ви потребуєте швидкому і зручному для Вас способі вирішення цих завдань. Ми знаємо, що Ви теж можете самостійно їх оформити, але часом цей шлях буває тернистий і дуже тривалий. Надайте нам взяти ці турботи на себе і приділіть більше свого часу більш цінним подіям у своєму житті, ніж витрачати його в простоюванні в нескінченних чергах в різних інстанціях і установах.

 

 

 

 

Безкоштовне оформлення віз для українців

Ми безкоштовно оформляємо туристичні візи в різні країни світу для тих громадян України, які набувають у нас повний пакетний тур або бронюють через нас проживання в країні на весь термін перебування або дії візи. Скористайтеся цією можливістю і позбавте себе від складнощів пов'язаних з оформленням віз самостійно.
Якщо Ви дійсно потребуєте оплату проживання в країні перебування, то заплативши таку ж вартість як і при незалежному бронюванні (наприклад через сайт BOOKING.COM) ви отримаєте від нас безкоштовну послугу оформлення віз

gallery/sea_star
gallery/bus_europe_ex
gallery/aviabilety
gallery/apostille
gallery/pasport_visa_ukraine
gallery/shengen new